6 Ekim 2015 Salı

Bayramdan akılda kalanlar


Bazılarınız biliyorsunuz, oğlum üniversiteye yerleşemeyince radikal bir karar alarak İzmir'de yaşamaya karar verdi. Orada kendi mesleğiyle (iletişim meslek gazetecilik mezunu) ilgili bir kuruluşta medya üzerine işe girdi ve AÖF'e kaydını yaptırdı.  Bize de  büyükleri olarak onun arkasında durmak kaldı.  İşyeri ve evi Karşıyakada. İzmir'e ilk kez gittim çok güzel bir şehir, ama bana çok karışık ve kalabalık geldi. Bayramda da orada idik. Bu kez biraz gezelim dedik. Oğlum daha önceden çekim için gittiği Çeşme, Alaçatı ve Ilıcaya götürdü bizleri. Yukarıdaki fotoğraflar, Çeşmeden. E tabii ki başımız kel mi dedik bir de aile selfisi yaptık....Çok beğendim Çeşmeyi de Alaçatıyı da malum bayram olduğu üzere çok kalabalık idi. İğne atsan yere düşmez misali. Gördüklerimi sizlerle paylaşmak istedim ama tüm fotoları paylaşmak çok zor değil mi? O yüzden ben de bir hobici olarak dikkatimi çekenleri paylaşmak istedim sizlerle.
E tabii finali de Bu güzel hanımefendinin (önden utandım çekemedim kızar diye) arkasından aldığım bu çok şık el işi elbisesi ile yapayım dedim.
Hepimize huzurlu ve mutlu bir hafta diliyorum

5 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. İzmire hoş geldiniz..Bende geçen ay gitmiştim Çeşmeye deniz manzarasına bayılmıştım...,
  Bloğunuzu takibe aldım benim bloğumada beklerim..

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim Hanife Hanım. Hemen geliyorum bloğunuzu gezmeye

  YanıtlaSil
 4. Teşekkür ederim Hanife Hanım. Hemen geliyorum bloğunuzu gezmeye

  YanıtlaSil
 5. Ne güzel kareler bunlar. Alaçatıyı hep merak etmişimdir. Ama bir türlü gitmek kısmet olmadı. Oğlunuzla meslektaş sayılırmışız. Ben de İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Bölümü Mezunuyum. 4 yıl TRT'de akitli olarak çalışmışlığım var. Ama ben oğlunuz gibi radikal bir karar alamadığım için sektör değiştirdim ve bankacı oldum. Tabii bu beni hiç mutlu etmedi :)) Oğlunuza başarılar diliyorum sevgiler...

  YanıtlaSil