29 Nisan 2016 Cuma

Ömrümüz yettiğince her zaman desteğiz...

 Sevgili gönül dostu, gönüllü melek Bulut gölgesi bloğunun sahibesi Tülin ablanın sayesinde birçok  dernekle tanıştım. Karınca kararınca çorbada benim de tuzum olsun diyerek elimden geldiğince diğer destek olan aileler, blogerler ve arkadaşlar gibi bende bir şeyler yapmaya çalıştım. SERÇEV için başka bir zamanda yapmış olduğumuz bir bağış için bizim adımıza plaketimizi Tülin abla aldı. Teşekkürler Sultanım.LÖSEV etkinliği için  lojistik desteği eşim  ve sevgili Rıdvan bey sağladı. Ne kadar mutlu olmuş ki gözlerinin içi gülüyor gördüğünüz gibi.
ve LÖSEV ailesi ne kadar nazikler. Her bir katılımcıya ya telefonla ulaştı ya da mail yolladı. Biz de size teşekkür  ederiz LÖSEV ailesi.

Sağlıklı yıllara...

25 Nisan 2016 Pazartesi

Hayatın içinden...

 Bir önceki postumda tanışmıştınız evin yeni üyesi torunumuz Marvel
 Annemin Ocak ayında olduğu ameliyat sonrası çok şükür kahvaltısı
 Marvel hanımın büyükbabası ile balkon keyfi
 Madam hanım, Marvel hanımın yastığına oturup, hemde gergin belkeyişi ne zaman kaldıracak Marvel beni modu
 Dostlarla keyifli bir gün her zamanki gibi...
 Marvel'in yastıksız yatmam abi modu...
 Marvel ve babası

 Marvel'in beni işten eve gelişte karşılama töreni (gördüğünüz gibi yerlerde süründürüyor hanımefendi he he)
 İş arkadaşım, oğluş Ali And Maybek, odamızın pozitif enerji topu ve bizim yaramazlıklarımız he he he

 Hoş Marvel'in babası Oğlum ama, genelde gezdirme işleri eşim ve bana kalıyor. Bu arada bir çok yeni arkadaşımız oldu, Pedrolar, cancanlar, şeftaliler, Coffeeler, Oriller, Zeuslar ve tabiiki de ebeveyinleri.. Bizim Marvel henüz 6 aylık olduğu için başka arkadaşlarıyla sosyalleştirme çabalarındayız. Kendinden daha iri arkadaşlarından hala ürkmekte... Yukarıda ise Zeus'un babası ve Arescik...
Ooooo miniş kızım (13 yaşında) yine kurulmuş başköşeye (demekki Marvel uyuyordu) hımmm bu kez huzurlu...deyip kaldığımız yerden hayata devaaaaam diyoruz.

Hepinize içinizi ısıtacak, huzurlu bir hafta dilerim.