13 Ocak 2016 Çarşamba

Ailenin yeni üyesi...


Oğlum radikal bir karar ile İzmir'e yerleşmeye karar verdi. Yine radikal bir karar ile Ankara'ya döndü. İzmir'de yalnızım diyerek kendisine Cane Corso cinsi bir köpek aldı. Malum bizde de Madam hanım var. Tabiri caizse Madam, köpüşü, Marvel'i ilk gördüğünde tüyleri bildiğiniz diken diken oldu. Hala tam alışabilmiş değil. Marvel henüz çok küçük 3 aylık sürekli gidip merakla madama bakıp gel oynayalım yapıyor ama, hanımefendinin evi elinden alınmış kolaymı hazmetmesi değil mi? Bize de Marvel'a da çok kızgın ve haliyle ürktüğü için çok da tedirgin.

Evin efesi olarak Marvel hanım geniş geniş dolaşıyor bakalım. Yukarıda görüldüğü üzere nadir zamanlarda bir araya geldiklerinde de birbirlerini karşıdan karşıya izlemekteler...

Hepinize keyifli ve dinlenebildiğiniz bir hafta diliyorum.

4 Ocak 2016 Pazartesi

Atkılar ve şapkalar


Şapkayı satın almıştım. Tabii ona uygun da bir atkı yapmak gerekir değil mi, Şapkanın rengine uygun ip alarak bu uyduruk boyunluğu ördüm. Çok da severek kullanıyorum.

 Bunlar da geçen yıl örülenlerden, Hediye olarak gitti.

Eski atkıma yeni şapka yapmıştım. Bunların tamamını aslında geçen yıl kış için örmüştüm. Severek ve keyifle kullanıyorum.

Hepimize keyifli ve sıcacık bir hafta dilerim.