26 Ekim 2015 Pazartesi

Cepken Yelek
Yine bebek yeleği hani şu meşhur cepken'inden. Yine bir hediye. Bakmayın ceplerinin yamuk durduğuna aslında düzgünler. Diktiğim yerdeki sayılar bile aynı. Ama anlamadım neyse artık. Derya Baykal sitesinden alınmış bir örnektir.
Hepinize keyifli bir hafta dilerim.

19 Ekim 2015 Pazartesi

Mektubunuz vaaaaaaaaaar!

Sevgili Tülin abla http://bulutgolgesi.blogspot.com.tr/, bloğunun adı gibi yine bir bulut gibi (hani ekinin yağmura ihtiyacı olurda o bulut ihtiyacı olan suyu ona sağlarya işte öyle) ihtiyaç duyulan bir anda hepimizden yardım istiyor dostlar. Hadi yine bir can olup BULUT GÖLGESİ'nin düzenlemiş olduğu etkinliğe bizim bir katkımız olsun olmaz mı?

Hepinize sağlıklı bir hafta sonu diliyorum.

6 Ekim 2015 Salı

Bayramdan akılda kalanlar


Bazılarınız biliyorsunuz, oğlum üniversiteye yerleşemeyince radikal bir karar alarak İzmir'de yaşamaya karar verdi. Orada kendi mesleğiyle (iletişim meslek gazetecilik mezunu) ilgili bir kuruluşta medya üzerine işe girdi ve AÖF'e kaydını yaptırdı.  Bize de  büyükleri olarak onun arkasında durmak kaldı.  İşyeri ve evi Karşıyakada. İzmir'e ilk kez gittim çok güzel bir şehir, ama bana çok karışık ve kalabalık geldi. Bayramda da orada idik. Bu kez biraz gezelim dedik. Oğlum daha önceden çekim için gittiği Çeşme, Alaçatı ve Ilıcaya götürdü bizleri. Yukarıdaki fotoğraflar, Çeşmeden. E tabii ki başımız kel mi dedik bir de aile selfisi yaptık....Çok beğendim Çeşmeyi de Alaçatıyı da malum bayram olduğu üzere çok kalabalık idi. İğne atsan yere düşmez misali. Gördüklerimi sizlerle paylaşmak istedim ama tüm fotoları paylaşmak çok zor değil mi? O yüzden ben de bir hobici olarak dikkatimi çekenleri paylaşmak istedim sizlerle.
E tabii finali de Bu güzel hanımefendinin (önden utandım çekemedim kızar diye) arkasından aldığım bu çok şık el işi elbisesi ile yapayım dedim.
Hepimize huzurlu ve mutlu bir hafta diliyorum